HĽADÁM ZAMESTNANCOV

JE TO AJ VÁŠ PRÍPAD?

Sme tu pre vás. Nachádzame špičkových ľudí a zorientujeme vás na trhu práce. Zverte sa do rúk profesionálov na HR s viac ako 15-ročným know-how.

Predstavíme vám nových zamestnancov na zavolanie

AKTÍVNE

Hľadáme zamestnancov pre našich klientov

 • Šetríme Váš čas a náklady
 • za 15 rokov skúseností sme pomohli už 140+ aktívnym klientom
 • Máme skúsenosti z rôznych odvetví a s rôznymi typmi pozícií
 • Úspešne zabezpečujeme recruitment aj pre menšie a stredné firmy
 • Rozumieme podnikateľom aj korporáciám
 • Nachádzame nadpriemerných a špičkových ľudí
 • Zaujmeme často aj zamestnaných kandidátov, ktorí nereagujú bežne na pracovné ponuky
 • Obsadzujeme aj pozície, ktoré si klienti nevedia obsadiť sami
 • Poskytujeme bezplatné poradenstvo počas celej doby spolupráce
 • Odmeníte nás iba ak zamestnáte kandidáta z našej ponuky

Vyberáme TOP 5 kandidátov mesiaca

Máte všetky stoličky obsadené? Kancelárie a výroby budú po lete hlásiť plný stav zamestnancov. Po dovolenkách sa pracovný život znovu naplno rozbehne a kvalitná posila môže do tímu priniesť impulz, skúsenosti a predovšetkým profit. My sme ani v lete nezaháľali a usilovne sme pracovali na hľadaní toho najlepšieho, čo trh práce ponúka. Predstavujeme vám TOP5 uchádzačov mesiaca august:

Office manažérka

Predstavujeme vám profesionálnu office manažérku so schopnosťou porozumieť cieľom spoločnosti, ktorá je schopná motivovať aj ľudí okolo seba.

Je vždy pozitívne naladená a nechýba jej úsmev na tvári. S ľahkosťou dokáže zvládať výzvy, lebo vždy hľadá riešenia. Rada používa web a sociálne média pre interakciu s cieľovým zákazníkom/publikom.

Technológ galvanizácie

Kandidát má 5 ročné skúsenosti z oblasti galvanizácie ako zmenový majster, v rámci tejto pozície má na starosti údržbu a aj kvalitu vo výrobe.

Začínal v podstate od nuly, postupne sa vypracoval, s súčasnosti má v rámci zmeny na starosti riadenie cca 15 zamestnancov a dohliadanie na cca 200 vaní. Spolupracuje s viacerými oddeleniami (najmä s oddelením sledovania kvality a s chemickými a fyzikálnymi laboratóriami). Je technicky zdatný.

V práci aktívne využíval aj komunikáciu v anglickom jazyku (šéf je Nemec). V súčasnosti aktívne hľadá príležitosť uplatniť doteraz nadobudnuté skúsenosti, rád by sa ďalej rozvíjal. Rád sa učí nové veci, je otvorený novým výzvam.

Vedúci oddelenia kontrolingu

Dovoľte nám predstaviť kandidáta s bohatými skúsenosťami v kontrolingu z oblasti bankovníctva. Vo sfére bankových produktov pôsobil počas celej svojej kariéry, ktorú začal ako obchodník s bankovými produktami.

Jeho srdcovou záležitosťou je oblasť finančnej analytiky, pricingu a projektového kontrolingu. V posledných rokoch pôsobil ako vedúci oddelenia kontrolingu vo veľkej finančnej inštitúcii.

Počas posledných rokov bol zodpovedný za tvorbu, vyhodnocovanie finančného a obchodného plánu. Tvoril finančné analýzy pre veľké projekty a je expertom na poli reportingu. V prípade, že Váš biznis potrebuje zodpovedného a systematického finančného kontrolóra, náš kandidát je skvelou voľbou.

Obchodný zástupca

Pracovitý, férový a rokmi skúsený seniorný obchodník s ťahom na bránu, zároveň hodnotovo ukotvený.

Má veľmi príjemný a zrozumiteľný prejav a technický background.

Je samostatný, orientovaný na výsledok a preto má vždy dobre nastavený time management.

Akvizícia nových zákazníkov je presne to, čo ho baví, čo robí a aj robiť vie. Ak hľadáte skúsenosť skombinovanú s kontaktami a prirodzenou charizmou, tento kandidát je pre vás stvorený.

Front-end Developer

Kandidát sa 10 rokov venoval vytváraniu webových stránok a aplikácií. Má skúsenosti ako freelancer a participoval aj na zahraničných projektoch.
Pracoval v skupine analytikov, programátorov aj dizajnérov. Má skúsenosti s komunikáciou so zahraničnými kolegami a partnermi. Má 5 ročné skúsenosti s využívaním JavaScript.

Pozná aj ďalšie aktuálne programovacie jazyky a frameworky. V práci je pre neho dôležité aj ďalšie vzdelávanie v rámci zamestnania a účasť na dlhodobých projektoch.

„Úspešné firmy tvoria úspešní ľudia. My Vám ich predstavíme.“

Hľadám zamestnanca a mám záujem o vaše služby

  Meno *

  Telefón *

  E-mail *

  Firma a pozícia *

  Menu