HĽADÁM ZAMESTNANCOV

JE TO AJ VÁŠ PRÍPAD?

Sme tu pre vás. Nachádzame špičkových ľudí a zorientujeme vás na trhu práce. Zverte sa do rúk profesionálov na HR s viac ako 15-ročným know-how.

Predstavíme vám nových zamestnancov na zavolanie

AKTÍVNE

Hľadáme zamestnancov pre našich klientov

 • Šetríme Váš čas a náklady
 • za 15 rokov skúseností sme pomohli už 140+ aktívnym klientom
 • Máme skúsenosti z rôznych odvetví a s rôznymi typmi pozícií
 • Úspešne zabezpečujeme recruitment aj pre menšie a stredné firmy
 • Rozumieme podnikateľom aj korporáciám
 • Nachádzame nadpriemerných a špičkových ľudí
 • Zaujmeme často aj zamestnaných kandidátov, ktorí nereagujú bežne na pracovné ponuky
 • Obsadzujeme aj pozície, ktoré si klienti nevedia obsadiť sami
 • Poskytujeme bezplatné poradenstvo počas celej doby spolupráce
 • Odmeníte nás iba ak zamestnáte kandidáta z našej ponuky

Vyberáme TOP 5 kandidátov mesiaca

Potrebujete posilniť svoj tím na manažérskych pozíciách? Posledné týždne sme mali netradične veľa kvalitných uchádzačov, predovšetkým na manažérskych pozíciách. Predstaviť len jedného, či dvoch, v rámci nášho pravidelného seriálu „TOP5 kandidátov“, by bolo nefér voči ostatným kvalitným uchádzačom. Znevýhodnili by sme aj druhú stranu – našich klientov a partnerov. Rozhodli sme sa preto spracovať tento mesiac tzv. „Manažérsky špeciál“.

Kvalitná posila, zvlášť na manažérskej pozícií, môže do tímu priniesť impulz, skúsenosti a predovšetkým profit. Predstavujeme vám TOP5 uchádzačov mesiaca:

Technologička galvanizácie

Kandidátka bola v chémii dobrá už na škole a chce sa v tejto problematike neustále zdokonaľovať.

Na súčasnej pozícii spolupracuje s rôznymi akreditovanými laboratóriami po celom Slovensku a zaoberá sa analýzou prípadov z rôznych oblastí – strojárenstva, stavebníctva, elektrotechniky ale aj z oblasti automotive.

Takisto má skúsenosti s riadením tímu. Pri manažovaní uprednostňuje otvorenú komunikáciu. Charakterizovala sa ako človek ktorý má potrebu neustále sa vzdelávať a posúvať vpred.

Projektový manažér MaR

Kandidát má 20 ročnú pracovnú skúsenosť so zariadeniami MaR.

Jeho prax je spojená s rôznymi zariadeniami MaR ako teplomery, tlakomery, prietokomery, hladinomery, analyzátory pH, pO2 atď. Pridanou hodnotou je riadenie projektov od začiatku až do konca – od vytvorenia projektovej dokumentácie, cez spoluprácu s dodávateľmi, s inštaláciou až po spustenie systému.

Má výborné komunikačné zručnosti, ktoré nadobudol z riadenia ľudí, komunikácie s dodávateľmi, aj z vedenia projektov.

Počas svojej mnohoročnej praxe riadil aj tím ľudí.

Kandidát má paragraf 23 s a skúsenosti so softvérom SCHEMATA.

Manažér exportu

Kandidát ponúka viac ako 15 ročnú prax v oblasti zahraničného obchodu.

Má skúsenosti s aktívnym predajom, komplexným pokrytím obchodných prípadov ako aj riadením exportného oddelenia. Na základe požiadaviek trhu sa často zúčastňoval na inováciách výrobkového portfólia.

Identifikoval možnosti jednotlivých trhov a tie následne premietal do obchodnej stratégie.

Ponúka dobrú komunikatívnosť vo vzťahu k zákazníkom, ako aj k ostatným oddeleniam spoločnosti. V priebehu svojej praxe nazbieral cenné skúsenosti v mnohých aspektoch medzinárodného obchodu, ale zároveň je otvorený ďalšiemu učeniu sa a nemá strach pred novými výzvami.

Projektová manažérka so španielčinou

Tak ako je živelné a temperamentné Španielsko, tak vitálna a dynamická je táto kandidátka, ktorá strávila medzi Španielmi niekoľko rokov.

Postavila s nimi na Slovensku diaľnice či výrobné haly.

Je akčná, flexibilná a veľmi zdatná v organizovaní, zabezpečovaní, koordinácii projektov, ale aj vo finančnom kontrolingu a účtovníctve.

Pre zahraničné stavebné firmy dokáže zastrešiť celý proces od vyhľadávania vhodných lokalít, cez výber stavebnej firmy až po kolaudáciu stavieb.

Preklady a tlmočenie sú úplnou samozrejmosťou.

Ak hľadáte šikovnú a spoľahlivú pracovníčku s excelentnou španielčinou i angličtinou, ste na správnej adrese.

Manažérka strategických partnerstiev

Po 15-tich rokoch pôsobenia v Paríži v rôznych oblastiach, je naša výnimočná kandidátka späť na Slovensku. Jej túžbou je aktívne sa podieľať na rozvoji medzinárodných trvalo udržateľných partnerstiev a obchodu na Slovensku.
Má pracovné skúsenosti v oblasti marketingu, medzinárodnom projektovom manažmente a digitálnych službách.

Už niekoľko rokov sa aktívne zaujíma o dopad spoločensky zodpovedného podnikania (CSR) súkromných podnikov a verejno-právnych inštitúcií.

Jej posledná pracovná skúsenosť bola v súkromnom sektore v middle manažmente v medzinárodnom projektovom manažmente zameranom na vytváranie a riadenie medzinárodných partnerstiev v jednom z najväčších vernostných programov na svete.

V prípade, že potrebujete do svojho tímu akčnú kolegyňu s perfektnou francúzštinou, naša kandidátka je pre Vás tá pravá.

„Úspešné firmy tvoria úspešní ľudia. My Vám ich predstavíme.“

Hľadám zamestnanca a mám záujem o vaše služby

  Meno *

  Telefón *

  E-mail *

  Firma a pozícia *

  Menu