Júlový rozbeh na trhu práce vystriedalo augustové spomalenie

Viete ako dlho trvá získanie životopisov pri „klasickom“ inzerovaní pracovnej pozície?

 

Podľa štatistiky portálu profesia.sk, získanie 10 životopisov trvá aktuálne viac než 6 dní. A ako dobre vieme, množstvo životopisov ešte negarantuje stretnutie s kvalitným kandidátom.

 

My v personálnej agentúre túto štatistiku môžeme len potvrdiť. Napriek augustovému poklesu počtu uchádzačov o viac ako 100 oproti júlu, naši konzultanti mali možnosť vidieť cez 240 životopisov a stretnúť množstvo naozaj kvalitných kandidátov.

 

Aby sme vám skrátili čas hľadania nových zamestnancov, prinášame vám TOP 5 kandidátov, ktorí našich konzultantov zaujali najviac.

Poďme si ich bližšie predstaviť

Z našej aktuálnej ponuky vyberáme:

HR generalist / Manažér ľudských zdrojov

Skúsená HR špecialistka a tím líderka, ktorá dokáže samostatne nastaviť HR procesy. Jej silnou stránkou je vidieť situácie v širších súvislostiach. Vie efektívne zhodnotiť čo funguje pre dosiahnutie úspechu. Rada pracuje s ľuďmi, má bohatú skúsenosť s HR procesmi, nastavovaním firemenj kultúry, definovaním hodnôt a ich zavádzaním do každodenného života vo firme.

Manuálny tester

Máme pre vás komunikatívneho manuálneho testera s technickým myslením, ochotného neustále sa vzdelávať a pracovať na sebe. Kandidát má skúsenosť s manuálnym testovaním webových stránok, aplikácií a backendových procesov. Má základné skúsenosti aj s automatizovaným testovaním a vie fungovať v agilnom tíme. Má základy SQL a UML.

Manažérka logistiky a nákupu

Dynamická manažérka s bohatými skúsenosťami v oblasti nákupu a logistiky hlavne v automotive segmente. Medzi jej bežné pracovné činnosti patrili okrem iného komplexné riadenie a kontrola celého projektu, operatívne riešenie problémov, kontrolovanie a analyzovanie KPIs. Navrhovala optimalizácie výrobných postupov a procesov z ohľadom na časovú, finančnú a technologickú efektivitu. Jej prednosťou je schopnosť správne motivovať tím a ťah na bránu, je otvorená novým pracovným výzvam.

Koordinátor projektov

Predstavujeme vám skúseného kandidáta, ktorý si poradí s akoukoľvek organizačnou prácou pri realizácií projektov. Má skúsenosť v koordinovaní projektov v stavebníctve, hlavne s vedením realizačného tímu a následnej dodávke projektu. Je technicky zdatný a nebojí sa v prípade potreby „zamazať si ruky“. Počas svojej kariéry zabezpečoval množstvo činností súvisiacich s úspešným odovzdaním projektu a to vrátane údržby a logistiky.

Manažér údržby

Náš kandidát má dlhoročné skúsenosti na pozícii manažéra údržby s predchádzajúcou praxou na pozícii elektro-projektanta. Je expertom najmä v oblasti plánovania a riadenia údržby, no pri vedení projektov zastrešoval aj komunikáciu s príslušnými úradmi. Roky viedol a zaškoľoval interné tímy. Má prax v komplexnom riadení projektov a komunikáciou s dodávateľmi. Je zvyknutý mať zodpovednosť za rozpočet a OPEXy. Plynule komunikuje v angličtine.

Trigon

TRIGON Consulting s.r.o.

Kapitulská 12

Banská Bystrica 97401

 

Slovakia Copyright © 2022 TRIGON Consulting s.r.o., All rights reserved. Výber z aktívnych, pasívnych
a potenciálnych klientov

Menu