História

2004
Personálny marketing Trigon Consulting

Vznik TRIGONU

Rok 2004 pre nás znamenal vstup na trh poradenských služieb v oblasti manažmentu ľudských zdrojov a personálnych agentúr. Plní nadšenia sme rozvíjali svoje akademické know how v tejto oblasti o nové poznatky a začali ich zavádzať prvými krokmi do praxe. Odvtedy nastúpený trend neustáleho odborného aj osobnostného rastu, vzdelávania sa a zvyšovania odbornosti je neustále prítomný v našej firme.

2008

Dozrievame

Rok 2008 sa u nás niesol v duchu dvoch udalostí. Prvou bola hneď na začiatku zmena právnej formy a založenie spoločnosti s ručením obmedzeným.

Druhou bola už menej príjemná udalosť a to nástup ekonomickej krízy, ktorá sa v tomto segmente prejavila asi najviac. Prispôsobili sme sa, vytrvali sme a sme stále tu silnejší a schopnejší ako kedykoľvek pred tým.

dozrievame
2010

Začatie medzinárodného recruitmentu

Rok 2010 sa niesol v znamení začatia podnikania na medzinárodnej úrovni a zakúsení medzinárodného recruitmentu. Zdokonalili sme svoje procesy, rozšírili obzory a know how a ťažíme z toho doteraz. Naša divízia medzinárodného headhuntingu na špecializované pozície stále vynikajúco prosperuje.

pohovor do prace
2015
znovuzrodenienaSR2

Najväčší v regióne

Vďaka nášmu úsiliu, kvalitným službám ale hlavne na základe našich výsledkov a spokojnosti klientov sme sa stali najväčšou recruitingovou agentúrou v Banskobystrickom kraji. Klienti sa naučili, že sa vedia na nás spoľahnúť a preto nám ostávajú verní.

2018

Sme k vám o krok bližšie

Spustili sme model externých konzultantov. Máme v tíme skúsených recruiterov, ktorí firmám vedia pomôcť s výbermi nových zamestnancov vďaka našim overeným procesom a skúsenostiam. Pokrývame tak celé Slovensko a vieme byť tak bližšie k vám, našim klientom.

pracovný pohovor

Otestujte nás

Kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku alebo návštevu nášho konzultanta pre prediskutovanie Vašej potreby a možností riešenia

Menu