Search
Close this search box.

Personálne poradenstvo (úplne) zadarmo

V rámci našich služieb je bezplatné poradenstvo skutočne bezplatné. K ničomu nie ste viazaní, nič neobjednávate, nič vám dodatočne nefakturujeme

Slovíčko zadarmo je v posledných rokoch často skloňované. Či už sa jedná o bezplatné cestovanie vlakom, školstvo, alebo obedy zadarmo. Tieto služby sú zadarmo, naoko. Zaplatiť ich však niekto musí.

Keď sme premýšľali nad názvom tohto blogu, nechceli sme do slovíčka zadarmo „zabaliť“ skrytý význam. Nakoniec sme sa rozhodli ho ponechať. Viete prečo?

V rámci našich služieb je bezplatné poradenstvo skutočne bezplatné.  K ničomu nie ste viazaní, nič neobjednávate, nič vám dodatočne nefakturujeme.

Firmy často nevedia nájsť správneho človeka do firmy. Po vyčerpaní všetkých „in-house“ riešení sa obracajú na personálnu agentúru so žiadosťou o podporu.

Čo všetko dostávajú klienti v rámci nášho bezplatného poradenstva?

Často nás kontaktujú firmy, ak potrebujú pomoc s náborom zamestnancov. V prípade zložitejšieho náboru ochotne vycestujeme za klientom, aby sme s ním osobne prebrali špecifiká.
Vždy máme pripravené odpovede na otázky typu:
– Akých uchádzačov trh práce aktuálne ponúka?
– Aký plat mám uviesť v pracovnom inzeráte?
– Kedy je ten správny čas na hľadanie zamestnanca?
– Ako dlho trvá hľadanie uchádzača?

Tieto otázky dotvárajú obraz klienta o celkovej situácii na trhu práce.

Každý klient je individuálny, preto aj analýza je vždy výsledkom hlbšieho poznania jeho potrieb.

Ak sa bavíme o samotnom výberovom procese, vypracujeme bezplatnú analýzu. Každý klient je individuálny, preto aj analýza je vždy výsledkom hlbšieho poznania jeho potrieb.

Naša práca neskončí podpisom pracovnej zmluvy vybraného uchádzača. Ako prví na Slovensku ponúkame dodatočnú analýzu platov a hodnotenie výberového procesu. Firmám poskytujeme spätnú väzbu, ako ich vnímajú samotní uchádzači a ako môžu vylepšiť svoj obraz v ich očiach.

Zaujali sme vás? Neviete si rady s obsadením špecifických pozícií? Budeme radi, keď nás budete kontaktovať a veríme, že spoločne nájdeme riešenie.

Najčítanejšie

Fakty o duševnom zdraví na pracovisku

Fakty o duševnom zdraví na pracovisku

V aktuálnej situácii je príjemné a vítané počuť, že kolega, známy, či člen rodiny je zdravý. Málokto sa ale opýta,…
TOP 5 kandidátov - 04/2024

TOP 5 kandidátov - 04/2024

Vážení klienti miera nezamestnanosti sa stále drží na mimoriadne nízkych číslach. Aj keď je šikovných kandidátov stále nedostatok, máme pre…
Pracujúce matky

Pracujúce matky

Pracujúce ženy sú dnes úplnou samozrejmosťou. Západný trend tradičného postavenia „ženy v domácnosti“ sa v našich končinách veľmi neuchytil. A…

V akej oblasti vám môžeme pomôcť?

Potrebujem:

Vaša správa bola úspešne odoslaná ‍

Ozveme sa Vám najneskôr do 24 hodín (štandardne do 4 hodín)

Ak sa potrebujete spojiť ihneď, prosím volajte:

Miroslav Lichý
Managing Partner

Vaša správa bola úspešne odoslaná

Ozveme sa Vám najskôr, ako to bude možné.