Interim manažér vás nakopne ku zmenám

Cieľom služby Interim management je dočasne obsadiť dôležitú pozíciu manažéra alebo riaditeľa, prípadne externého HR manažéra, za účelom riešenia problémov, urgentnej situácie vo vašej spoločnosti formou interim manažéra.

Interim manažéra si môžete najať na riešenie zmien, rozbeh nových projektov, strategických úloh alebo nepopulárnych krokov. Tento odborník má vysokú kvalifikáciu, celý rad pracovných skúseností a za sebou najrôznejšie projekty.

Externý manažér na zavolanie

Dosadený manažér vám prinesie násobne väčšiu efektívnosť od prvého dňa, než by ste mohli očakávať od štandardného zamestnanca. Keď sa situácia nedá vyriešiť poradenskou agentúrou, vyžaduje si nového človeka. V oblasti HR môže interim manager byť vhodnou voľbou pri odchode existujúceho zamestnanca na materskú dovolenku alebo nahradiť inú poradenskú firmu.

Prenájom interim manažéra

Prenajmite si interim manažéra, ktorý má relevantné skúseností. Je tiež vhodný vtedy, keď firma rieši krízové ​​alebo problémové situácie, masívne odchody ľudí, nákup spoločností a ich predaj, zmenu majiteľa a pod. Ak hľadáte vhodného interim manažéra a potrebujete odborníka na správnom mieste, ktorý vám môže dočasne alebo krátkodobo pomôcť, ste tu správne.

Využite naše dlhoročné skúsenosti pri riešení vašich interných problémov tak, aby ste vnímali pozitívny efekt interim manažéra od prvého dňa

Výhody služby interim management

Hlavnou výhodou je prax interim manažéra a jeho skúseností, zodpovedajúce rýchlosti zapracovania úloh a know-how interim manažéra. Interim manager nie je nijako zaťažený a ani historicky prepojený s vašou spoločnosťou, nemá vzťahy so zamestnancami a má úplne nezávislý pohľad.

Ambíciou nie je u vás pretrvávať. Hlavným cieľom je vyriešiť vzniknuté problémy, odborne pokryť danú pozíciu čo najlepším a najefektívnejším spôsobom.

firemna kultura

Otestujte nás

Kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku alebo návštevu nášho konzultanta pre prediskutovanie vašej potreby a možností riešenia interim managementu.

Prečo si vybrať službu interim management

Výhodou sú nulové náklady spojené s vyhľadávaním a náborom zamestnancov na manažérsku pozíciu. Odpadajú náklady na pracovný pomer na dobu neurčitú. Neplatíte žiadne odvody, chorobnosť, nemáte náklady na školenie a rozvoj. Nemusíte sa starať ani o zamestnanecké výhody a benefity, vrátane náročného vybavenia pre manažérsku pozíciu.

Interim manažér preukázateľne prinesie hodnotu svojimi skúsenosťami a znalosťami a umožní dosiahnutie stanoveného cieľa alebo výsledku. Interim manager je schopný zvyčajne nastúpiť v rádoch dní alebo týždňov, tiež je schopný sa rýchlo orientovať, a teda aj začať rýchlo a efektívne prácu v novej firme a na novej pozícii.

Prilákať najlepšie talenty na pracovnom trhu

Interim manager je skúsený top manager a disponuje presahom kompetencií a skúseností nad rámec bežnej manažérske pozície. Prináša nové znalosti, pohľady, postoje, názory a podnety, ktoré ste, ako firma, nemali do tejto doby k dispozícii. Prináša svieži a nový pohľad. Interim manažér preberá zodpovednosť za realizáciu v rozsahu podľa špecifikácie projektu.

Ďalšou podstatnou stránkou tejto pozície je prínos autority a dôveryhodnosti manažéra. Dosiahnutie podstatných zmien vo fungovaní spoločnosti a nastavenie vysokého štandardu práce. Ak chcete vylepšiť procesy vo vašej firme a dosahovať konkrétne výsledky, kontakujte nás, radi vám predstavíme vhodného interim manažéra.

 

Efektívny interim manažment

Výber vhodného interim manažéra prispôsobíme na mieru vašich potrieb, podľa aktuálnej situácie a požiadaviek. Celý postup v tomto prípade závisí od mnohých faktorov – zhodnotenia aktuálneho status quo v komparácii so želaným výsledným efektom. Na základe východiskovej situácie nastavujeme presné postupy. V tomto prípade sú neoceniteľné naše dlhoročné skúsenosti s individuálnym prístupom.

Máte záujem o Interim manažment?

  Vaše meno (povinné)

  Váš e-mail (povinné)

  Vaše telefónne číslo

  Predmet

  Vaša správa

  Menu