Chcete doplniť, rozšíriť váš tím? Spúšťate nový biznis model? Rozumieme vašim potrebám a požiadavkam. Zistíme akých ľudí skutočne potrebujete, s akými kompetenciami a schopnosťami. Získavanie a výber zamestnancov zabezpečníme za vás. Tým vám šetríme čas a náklady.

Získavanie a výber zamestnancov zahŕňa aj nasledovné personálne služby:

Vyhľadávanie zamestnancov

Nechajte proces vyhľadania nových zamestnancov profesionálom. Recruitment si vyžaduje odbornosť a skĺbenie znalostí viacerých disciplín ako aj poznanie pracovného trhu, vhľad do rôznych odvetví, ich interných praktík a princípov fungovania. My vám dokonca poskytneme aj návod ako cielene vyhľadať zamestnancov.

Recruitment

Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Recruitment pod našim vedením znamená, že zistíme koho skutočne potrebujete. Navrhneme, kde a ako vieme nových zamestnancov získať. Navyše dohliadneme na priebeh výberového konania a zaistíme kvalifikované personálne poradenstvo.

Recruiting

Na základe vašej predstavy, popisu pracovnej pozície a jej charakteru, vytvárame stratégiu hľadania vhodných kandidátov s cieľom identifikovať najefektívnejšie cesty oslovenia vhodných uchádzačov, ktorú následne realizujeme. Ak potrebujete pomôcť s výberom zamestnancov pre vašu spoločnosť, recruitingom, či headhuntingom ste na správnom mieste.

Executive search

Executive search je špecializovaná poradenská služba na vysoko efektívnu identifikáciuzískavanie a priťahovanie najtalentovanejších obchodných lídrov, manažérov a odborníkov, ktorú zabezpečujeme v mene našich klientov. Kvalita vedúcich pracovníkov, manažérov a odborníkov v tíme je hlavnou zložkou úspechu.

Získavanie zamestnancov

S nami získate nových kvalifikovaných zamestnancov bez námahy. Ponechajte výber zamestnancov na nás. Predstavíme vám len tých najlepších a ušetríme váš čas, aby ste sa mohli venovať biznisu.

Budovanie tímu

Získavanie novej pracovnej sily, podľa požadovanej kvalifikácieskúseností a štruktúry, na zaplnenie pracovných miest, nie je len otázkou inzercie nových pracovných miest na rôznych pracovných portáloch. Prinášame vám vysokú úroveň odbornosti pri riadení zamestnancov, v personálnom manažmente, aj pri získavaní talentov a budovaní víťazných tímov.

Headhunting

Nájdeme, oslovíme a získame pre vás odborníkov so skúsenosťami, o ktorých sme presvedčení, že ich kvality práve potrebujete a ktorrí vám prinesú potrebnú hodnotu.

Interim management

Nájdeme vám odborníka, ktorý na 100% prinesie veľkú efektívnosť do vašich procesov. Interim manažér je osoba na svojom mieste, ktorá sa dočasne stane súčasťou vašej firmy.

Iné personálne služby

Menu