TOP kandidáti hľadajú prácu

Máte všetky stoličky obsadené? Hľadáte nových zamestnancov pre budovanie tímu? Predstavujeme vám kvalifikovaných kandidátov, ktorých máme aktuálne v našej databáze a sú pripravení posunúť vpred aj váš biznis.

IT analytik

Predstavujeme kandidátku s niekoľkoročnými skúsenosťami ako IT analytička. Momentálne hľadá novú príležitosť na IT pozícií, kde vie uplatniť svoje doterajšie skúsenosti a naučiť sa niečo nové.

Kandidátka pracovala ako na súkromných, tak aj štátnych zákazkách. Jej hlavnou úlohou bolo zisťovanie funkčných požiadaviek klienta, príprava špecifikácie riešenia, podklady pre programátorov (UML / EA) ako aj aktívna komunikácia s tech kolegami a klientmi. Je zvyknutá pracovať aj v tíme, ale aj samostatne.

IT Test Leader

Predstavíme vám kandidáta s niekoľkoročnými skúsenosťami v oblasti IT Testingu, kde si prešiel rôznymi pozíciami až po Test Leadera.

Venuje sa najmä manuálnemu testovaniu, prevažne performačné, funkčné a integračné testy. Kandidát zodpovedá za testing na jednodlivých projektoch, kde jeho hlavnou úlohou je nastaviť stratégiu testovania, príprava podkladov pre testing, rozdelenie úloh testerom a sledovanie vývoja stavu testov a reporting. Má skúsenosti s nastavovaním procesu, s vedením tímu, ako aj komunikáciou s rôznymi stakeholdermi. Skúsenosti má najmä z oblasti Fintech.

Plánovač výroby

Riešite ako nastaviť komunikáciu medzi oddeleniami a dodávateľmi, materiálové plánovanie, optimalizáciu skladov, analýzu problémov a riešení a hlavne prioritizáciu, s cieľom uspokojiť firmu a jej zákazníkov?

Ponúkame vám flexibilného a ambiciózneho plánovača výroby, ktorý vždy pozerá dopredu a rýchlo sa učí. Za svoju najväčšiu devízu považuje schopnosť analytického myslenia a flexibilitu. Pracuje v systéme Baan ERP a Excel, ktoré využíva na analyzovanie a reportovanie.

Vzťahová manažérka

Výnimočná vzťahová manažérka s perfektnou angličtinou. Počas svojej doterajšej kariéry sa aktívne venovala budovaniu obchodných vzťahov, poradenstvu a konzultačnej činnosti.

Dokáže efektívne fungovať ako key account manažér pre oblasť obchodu, no má presah aj do projektového manažmentu a zahraničného obchodu. Ak vo svojej spoločnosti potrebujete skúsenú kolegyňu, ktorá Vám pomôže v oblasti budovania vzťahov s obchodnými partnermi či už na Slovensku, ale aj v zahraničí. Naša kandidátka je pre vás tou ideálnou osobou, ktorú vám radi predstavíme osobne.

Manažér prevádzky

Zaujímavý kandidát, ktorý má bohaté skúsenosti s vedením luxusnej reštaurácie a riadenia hotela od A po Z. Svoju prax potvrdil aj v zahraničí, kde pôsobil v niekoľkých krajinách, kde sa venoval rôznym typom súčasnej gastronómie. Je to človek, ktorý v práci nemá nikdy „hotovo“ stále rozmýšľa nad tým, ako zlepšiť proces.

Prevádzku vedie tak, akoby bola jeho vlastná. Veď má skúsenosť aj s vlastnou pekárňou, kde sa venoval zlepšovaniu technologických postupov pri kreovaní kváskového pečiva. Aktuálne má záujem o zamestnanie vo väčšej prevádzke, kde by mohol uplatniť svoje skúsenosti a odovzdať ich práve vám.

Front-end Developer

Kandidát sa 10 rokov venoval vytváraniu webových stránok a aplikácií. Má skúsenosti ako freelancer a participoval aj na zahraničných projektoch.
Pracoval v skupine analytikov, programátorov aj dizajnérov. Má skúsenosti s komunikáciou so zahraničnými kolegami a partnermi. Má 5 ročné skúsenosti s využívaním JavaScript.

Pozná aj ďalšie aktuálne programovacie jazyky a frameworky. V práci je pre neho dôležité aj ďalšie vzdelávanie v rámci zamestnania a účasť na dlhodobých projektoch.

Obchodný zástupca

Pracovitý, férový a rokmi skúsený seniorný obchodník s ťahom na bránu, zároveň hodnotovo ukotvený.

Má veľmi príjemný a zrozumiteľný prejav a technický background.

Je samostatný, orientovaný na výsledok a preto má vždy dobre nastavený time management.

Akvizícia nových zákazníkov je presne to, čo ho baví, čo robí a aj robiť vie. Ak hľadáte skúsenosť skombinovanú s kontaktami a prirodzenou charizmou, tento kandidát je pre vás stvorený.

Vedúci oddelenia kontrolingu

Dovoľte nám predstaviť kandidáta s bohatými skúsenosťami v kontrolingu z oblasti bankovníctva. Vo sfére bankových produktov pôsobil počas celej svojej kariéry, ktorú začal ako obchodník s bankovými produktami.

Jeho srdcovou záležitosťou je oblasť finančnej analytiky, pricingu a projektového kontrolingu. V posledných rokoch pôsobil ako vedúci oddelenia kontrolingu vo veľkej finančnej inštitúcii.

Počas posledných rokov bol zodpovedný za tvorbu, vyhodnocovanie finančného a obchodného plánu. Tvoril finančné analýzy pre veľké projekty a je expertom na poli reportingu. V prípade, že Váš biznis potrebuje zodpovedného a systematického finančného kontrolóra, náš kandidát je skvelou voľbou.

Technológ galvanizácie

Kandidát má 5 ročné skúsenosti z oblasti galvanizácie ako zmenový majster, v rámci tejto pozície má na starosti údržbu a aj kvalitu vo výrobe.

Začínal v podstate od nuly, postupne sa vypracoval, s súčasnosti má v rámci zmeny na starosti riadenie cca 15 zamestnancov a dohliadanie na cca 200 vaní. Spolupracuje s viacerými oddeleniami (najmä s oddelením sledovania kvality a s chemickými a fyzikálnymi laboratóriami). Je technicky zdatný.

V práci aktívne využíval aj komunikáciu v anglickom jazyku (šéf je Nemec). V súčasnosti aktívne hľadá príležitosť uplatniť doteraz nadobudnuté skúsenosti, rád by sa ďalej rozvíjal. Rád sa učí nové veci, je otvorený novým výzvam.

Office manažérka

Predstavujeme vám profesionálnu office manažérku so schopnosťou porozumieť cieľom spoločnosti, ktorá je schopná motivovať aj ľudí okolo seba.

Je vždy pozitívne naladená a nechýba jej úsmev na tvári. S ľahkosťou dokáže zvládať výzvy, lebo vždy hľadá riešenia. Rada používa web a sociálne média pre interakciu s cieľovým zákazníkom/publikom.

Menu