Search
Close this search box.

Hľadáte prácu?

Tieto pracovné ponuky momentálne obsadzujeme

Prevádzkový manažérPrevádzkový manažér do očarujúceho penziónu v srdci Štiavnických vrchov (M/Ž)

TUBAPACK, a.s.

Pre nášho klienta hľadáme Prevádzkového manažéra / manažérku do očarujúceho penziónu v srdci Štiavnických vrchov. 

Penzión je známy svojou kvalitnou kuchyňou, špičkovými službami, perfektnou obsluhou a na zákazníka orientovaným prístupom. Riadiť prevádzku takejto kvality môže byť splneným snom pre manažéra, ktorý má pohostinnosť v krvi a chce do budúcnosti kariérne rásť. 

Je to jedinečná príležitosť pre človeka, ktorý je srdciar v oblasti hotelierstva a spokojnosť hosťa je pre neho na prvom mieste. Vhodný kandidát na tejto pozícii má výborný cit pre detail a neprehliadne žiadnu maličkosť. Je prirodzenou autoritou a dokáže viesť ľudí za spoločným cieľom. Vie si vybudovať aj namotivovať svoj tím. Dokáže efektívne zorganizovať prácu svojich kolegov, pochváliť, ale aj vysvetliť a pomôcť odstrániť prípadné nedostatky. V prípade, že je potrebné vykonať nejakú prácu, nebojí sa jej chopiť bez váhania aj sám. 

Hľadáme samostatného, akčného a spoľahlivého človeka, ktorý má skúsenosť s organizáciou eventov a vedením ľudí a vie biznisovo rozmýšľať. Uvítame skúsenosti s marketingom a kreativitu v oblasti propagovania zážitku tak pre biznis klientov ako aj pre širokú verejnosť.  

Hlavnou úlohou prevádzkového manažéra/manažérky je: 

– bezproblémový chod celého penziónu, 

– riadenie a motivácia tímu,

– organizácia práce na prevádzke,

– zodpovednosť za kvalitu poskytovaných služieb,

– realizácia marketingových činností – propagácia prevádzky.

​Úspešnému kandidátovi bude zabezpečené potrebné zaškolenie prispôsobené jeho skúsenostiam. 

Plat: od 1500€

Interný predajca

Amari Banero

​Pre nášho klienta, ktorým je strojárska spoločnosť známa svojimi vysoko kvalitnými výrobkami hľadáme skúseného Obchodného riaditeľa. Spoločnosť je známa svojim pevným a dlhoročným pôsobením na trhu a pod portfóliom svojich zákazníkov má špičkové svetové firmy zo strojárskeho, elektrotechnického a automobilového priemyslu.​

Na tejto pozícii si vieme predstaviť skúseného obchodníka a manažéra v jednom, ktorý vie komplexne zastrešiť celé obchodné oddelenie spolu s expedíciou. Z obchodného hľadiska je to človek, ktorý má prehľad o trhu, vie si získať a udržať zákazníkov a neustále hľadá nové príležitosti. Každodenná komunikácia s klientami je pre neho samozrejmosťou a jeho silnou stránkou je počúvanie a rozmýšľanie v technických súvislostiach.

Plat: 1800€

3D Merač

FINALCAST, s.r.o.

Prva pracovna ponuka

Berner s.r.o.

Prva pracovna ponuka

Ing. MIRIAM KRPELÁNOVÁ

MANAGING DIRECTOR | HEAD OF CONSULTING

Pracovnú kariéru som začínala v oblasti vzdelávania. V posledných 5 rokoch sa aktívne venujem oblasti ľudských zdrojov.