Search
Close this search box.

TOP 5 kandidátov – 07/2024

Aj tento mesiac vám prinášame TOP 5 kandidátov.

Milí klienti,

vedeli ste, že až 72% zamestnancov deklaruje ako najdôležitejší motivátor vzťahy na pracovisku a pracovné podmienky? (zdroj: JobsIndex, jeseň 2023)

Leto a horúce dni nám tradične prinášajú mierne ochladenie v počte reakcií zo strany kandidátov. Napriek tomu sme pre vás za uplynulý mesiac vybrali niekoľko kvalitných kandidátov, ktorí nás zaujali na pohovoroch.

Poďme si ich bližšie predstaviť

Z našej aktuálnej ponuky vyberáme:

Výkonný riaditeľ

(okres Žiar nad Hronom)

Náš kandidát má skúsenosť na úrovni senior manažéra  z viacerých výrobných závodov. Riadil výrobné prevádzky, tvoril obchodnú stratégiu, bol zodpovedný za vzťahy s kľúčovými partnermi, zostavoval a rozširoval obchodné tímy a úspešne pracoval na projekte zvyšovania miery lojality zamestnancov. Je to človek so silnými morálnymi hodnotami, orientovaný na systém.

Mesačný plat (brutto):
4 000€

Inžinier kvality

(Banskobystrický kraj - najlepšie Detva a okolie)

Skúsený seniorný kandidát v oblasti kvality, ktorý má viac ako 15-ročné skúsenosti s 3D meraním. Dlhé roky vytváral programy na meracích prístrojoch, kalibroval prístroje a realizoval vstupnú, medzioperačnú a výstupnú kontrolu výrobkov. S jeho dlhoročnými skúsenosťami sa chce kandidát posunúť kariérne ďalej a pracovať ideálne ako Inžinier alebo kontrolór kvality.

Mesačný plat (brutto):
2 100€

Manažér nákupu / obchodu v oblasti strojárstva a potravinárstva

(Banskobystrický kraj)

Kandidát disponuje bohatými skúsenosťami v rôznych segmentoch a to tak v oblasti obchodovania, nákupu ako aj manažmentu. Počas svojej kariéry úspešne riadil väčšie aj menšie tímy.  Niekoľko rokov pôsobil v oblasti strojárstva a posledné roky pôsobil v potravinárstve. Má výborné analytické a strategické myslenie a jeho silnou stránkou je ťah na bránu. Pôsobil aj v medzinárodnom prostredí, preto ovláda anglický jazyk slovom aj písmom.

Mesačný plat (brutto):
2 500€

Majster výroby

(Žiar nad Hronom a okolie)

Kandidát je skúsený profesionál vo výrobe s dlhoročnou praxou v riadení procesov aj ľudí. Má bohaté skúsenosti na pozíciách ako majster výroby, ale aj ako technik. Rozumie procesom z technologického hľadiska, z manažérskeho hľadiska je schopný riadiť menšie i väčšie tímy, zabezpečiť efektivitu a optimalizáciu výroby. Kandidát má silné vodcovské schopnosti a vie riešiť operatívne problémy v reálnom čase. Vie pracovať samostatne, ale aj tímovo. Nemá problém chopiť sa akejkoľvek práce a ísť svojmu tímu príkladom.

Mesačný plat (brutto):
1 800€

Vedúci skladu

(Banskobystrický kraj a okolie)

Flexibilný a svedomitý kandidát, schopný zastrešiť komplexne skladové a materiálové hospodárstvo výrobných spoločností vrátane kompletnej administratívy. Rýchlo sa dokáže adaptovať na zmeny, nájsť najoptimálnejšie riešenie a následne dotiahnuť veci do úspešného konca. Dokáže efektívne plánovať a komunikovať aj s ostatnými oddeleniami. Vie veľmi dobre pracovať s Excel, PowerPoint ako aj s databázami. Má oprávnenie na VZV.

Mesačný plat (brutto):
1 400€

Nevybrali ste si?

Dajte nám vedieť, koho potrebujete a my Vám ho nájdeme .

Najčítanejšie

Budúcnosť HR? Externý HR manažér možno aj pod taktovkou TRIGON Consulting s.r.o.

Budúcnosť HR? Externý HR manažér možno aj pod taktovkou TRIGON...

Malé a stredné firmy často potrebujú riešiť výzvy ako: nedostatok odborných znalostí a skúseností v oblasti riadenia ľudských zdrojov z dôvodu…
Ako môže AI pomôcť pri písaní kvalitnej a efektívnej inzercie

Ako môže AI pomôcť pri písaní kvalitnej a efektívnej inzercie

V tomto blogu sa pozrieme na to, ako AI môže pomôcť a akým spôsobom vytvoriť zadanie pre AI, aby bol…
Ako efektívne pristupovať ku kolegom z GenZ?

Ako efektívne pristupovať ku kolegom z GenZ?

Tento blog sa zameriava na to, ako by sa staršie generácie, ako Baby Boomers a Millenials, mali správať k zamestnancom…

V akej oblasti vám môžeme pomôcť?

Potrebujem:

Vaša správa bola úspešne odoslaná ‍

Ozveme sa Vám najneskôr do 24 hodín (štandardne do 4 hodín)

Ak sa potrebujete spojiť ihneď, prosím volajte:

Miroslav Lichý
Managing Partner

Vaša správa bola úspešne odoslaná

Ozveme sa Vám najskôr, ako to bude možné.