Search
Close this search box.

TOP 5 kandidátov – 04/2024

Aj tento mesiac vám prinášame TOP 5 kandidátov.

Vážení klienti

miera nezamestnanosti sa stále drží na mimoriadne nízkych číslach. Aj keď je šikovných kandidátov stále nedostatok, máme pre vás pravidelnú nádielku zaujímavých profilov.

Poďme si ich bližšie predstaviť

Z našej aktuálnej ponuky vyberáme:

Key account manager

Náš kandidát prešiel viacerými pozíciami, v posledných rokoch sa etabloval na pozícii Key account manager v oblasti energetiky. Pracoval s produktami ako sú senzory a komponenty do prostredia kde sa merala vlhkosť, kvalita ovzdušia a plynov, smart technológie. V súčasnosti hľadá nové uplatnenie, aby mohol využiť svoje obchodnícke skúsenosti v oblasti energetika a technika.

Lokalita: Bratislava a okolie

Plat: 1 500 - 3 000 €

Manažérka kvality

Naša kandidátka disponuje bohatými skúsenosťami z výrobnej spoločnosti, kde sa podieľala na nastavovaní celého integrovaného manažérskeho systému (IMS). Podieľala sa na nastavovaní IMS systému od smerníc, odpadové hospodárstvo, až po projekty zamerané na interné šetrenie a iné. Na dennej báze komunikovala s externými spoločnosťami zo zahraničia a anglický jazyk má na výbornej úrovni.

Lokalita: Banskobystrický kraj

Plat: 1 500 - 3 000 €

CAD Konštruktér

Spoľahlivý konštruktér vyprofilovaný najmä v strojárenstve. Ponúka svoje dlhoročné skúsenosti s vývojom aj prácou s layoutom a jeho úpravou v AutoCAD. Vie pracovať v programoch Inventor, AutoCAD Mechanical, ProEngineer, Solid WORKS, SolidCAM, Catia V5, základy programovania CNC strojov v Solid CAM a 3D Pro Engineer. S nadšením pracuje na projektoch, výkresovej dokumentácii, posúdení návrhov aj kontrole.

Lokalita: Banskobystrický kraj

Plat: 1 500 - 3 000 €

Business manager

Seniorný nákupca, ktorý ponúka skúsenosť so zriaďovaním nákupného oddelenia výrobnej strojárenskej spoločnosti od jej začiatkov. Z nuly vybudoval celé oddelenie, vybral zamestnancov, nastavoval procesy, definoval štandardy aj smernice. Budoval dodávateľskú základňu, nakupoval pre všetky závody spoločnosti, nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Niekoľko rokov pôsobil vo Švajčiarsku, aktuálne sa vracia domov. 

Lokalita: Banskobystrický kraj

Plat: 1 500 - 3 000 €

IT (cloud) administrator

Kandidát je technicky zdatný, inovatívny, s rozsiahlymi skúsenosťami v elektrotechnike aj IT oblasti. Navyše sa vyznačuje flexibilitou, ochotou cestovať a silným záujmom o fotovoltiku a udržateľné technológie. Má skúsenosti s návrhom plošných spojov, testovaním, konfiguráciou zariadení a prípravou na stavbu. Zdôrazňuje tiež schopnosť testovať na diaľku a konfigurovať systémy. 

Lokalita: Banskobystrický kraj

Plat: 1 500 - 3 000 €

Nevybrali ste si?

Dajte nám vedieť, koho potrebujete a my Vám ho nájdeme .

Najčítanejšie

Fakty o duševnom zdraví na pracovisku

Fakty o duševnom zdraví na pracovisku

V aktuálnej situácii je príjemné a vítané počuť, že kolega, známy, či člen rodiny je zdravý. Málokto sa ale opýta,…
TOP 5 kandidátov - 04/2024

TOP 5 kandidátov - 04/2024

Vážení klienti miera nezamestnanosti sa stále drží na mimoriadne nízkych číslach. Aj keď je šikovných kandidátov stále nedostatok, máme pre…
Pracujúce matky

Pracujúce matky

Pracujúce ženy sú dnes úplnou samozrejmosťou. Západný trend tradičného postavenia „ženy v domácnosti“ sa v našich končinách veľmi neuchytil. A…

V akej oblasti vám môžeme pomôcť?

Potrebujem:

Vaša správa bola úspešne odoslaná ‍

Ozveme sa Vám najneskôr do 24 hodín (štandardne do 4 hodín)

Ak sa potrebujete spojiť ihneď, prosím volajte:

Miroslav Lichý
Managing Partner

Vaša správa bola úspešne odoslaná

Ozveme sa Vám najskôr, ako to bude možné.