Menu
|
Miriam Krpelánová
|
2/7/2023
Hľadáme 20% najlepších uchádzačov na trhu práce
Myslíte si, že patríte k 20% najšikovnejších? Potrebujeme vás! Opravujeme sa... Potrebujú vás klienti. Čo by ste povedali na výzvu?
Hľadáme najlepších uchádzačov

Máte svoju pohodlnú prácu s celou sieťou benefitov? Áno? Čo by ste povedali na výzvu nájsť si prácu snov? Prečo neskúsiť zmenu?

Nezamestnanosť klesá, napriek tomu je na trhu práce stále dostatok kvalitných uchádzačov. My už 13 rokov hľadáme tých najlepších a spájame ich s našimi klientmi.

Myslíte si, že patríte k 20 % najšikovnejších?

POTREBUJEME VÁS! Opravujeme sa… POTREBUJÚ VÁS KLIENTI.

Nie každý sa vie na pohovore správne „predať“. U nás v agentúre vieme klientom ukázať tie najsilnejšie stránky uchádzača. Vysvetlíme im,  akým prínosom by sa stal ich pre firmu. V podstate kandidátovi spravíme reklamu.

Situácia na trhu práce je pre uchádzačov priaznivá. Firmy sa predbiehajú, kto ponúkne vyšší plat a lepšie benefity. Môžete z toho vyťažiť.

Vykročte zo svojho zaužívaného pracovného kolobehu a vydajte sa na cestu zmeny. Nemáte čo stratiť.

Nebude sa vám nová ponuka práce páčiť? Odmietnete ju. Zaujme vás? Budete pozvaný na pohovor na TOP pozície našich klientov.

Tí vyžadujú veľa.  My vyžadujeme veľa. Chceme najlepších, chceme 20% tých najkvalitnejších uchádzačov.
Odmenou môže byť práca, ktorá vás bude napĺňať a posunie vašu kariéru na ďalší stupienok. V neposlednom rade naplní vašu peňaženku.

Pošlite nám svoj životopis. My sa vám určite ozveme. A pomôžeme vám nájsť skvelú prácu.

Kontaktuje nás!

Najčítanejšie
Onboarding a adaptácia – stabilizácia a motivácia nových zamestnancov od prvého momentu
V dnešnom rýchlo sa rozvíjajúcom svete podnikania závisí úspech každej organizácie do veľkej miery od kvalitya efektivity jej zamestnancov.
Sebarozvoj
Čo je wellbeing a ako z neho môže vaša firma vyťažiť
Wellbeing je kombináciou pocitov a stavov, ktoré vytvárajú akúsi celkovú harmóniu. Vo wellbeingu ide o nadšenie zo svojej práce.
Zvažujete sabbatical? Toto by ste mali vedieť!
Ľudia si dlhú dovolenku berú z viacerých dôvodov – cestovanie, záľuby, výskum, dobrovoľnícke aktivity, alebo pracovné vyhorenie.
Náš tím
Odbornosť je základným pilierom, na ktorom stojí naša firma a taktiež tým, na čo sa naši partneri môžu stopercentne spoľahnúť. Odbornosť je tým, na čom si zakladáme a u našich konzultantov neustále rozvíjame.
Viac o Trigone