Menu
Menu

Potrebujem zamestnanca

nachádzame špičkových kandidátov
Mám záujem
Služba
Recruiting
Zabezpečíme vám vhodných kandidátov na kľúčové pozície, bez toho aby Vás to stálo množstvo času energie. Náš náborový proces je navrhnutý tak, aby ste ako klient získali tie najlepšie talenty pre vašu organizáciu.  

Začíname tým, že dôkladne pochopíme vaše potreby v oblasti náboru vrátane požiadaviek na pracovné miesto, kvalifikácie a požadovaných zručností. Potom využijeme našu rozsiahlu sieť a rôzne metódy vyhľadávania s cieľom získať kvalifikovaných kandidátov. Naši konzultanti následne starostlivo preveria a posúdia skúsenosti, odborné znalosti, vlastnosti a motiváciu každého kandidáta. Poskytneme vám vybraný zoznam najlepších kandidátov spolu s komplexnými profilmi a odporúčaniami, ktoré vám pomôžu v správnych rozhodnutiach.

Počas celého procesu zabezpečujeme otvorenú a transparentnú komunikáciu, priebežne vás informujeme o pokroku a úzko s vami spolupracujeme na úspešnom obsadení vašich voľných pozícií
Ako to prebieha?
1.
definovanie vašich požiadaviek a očakávaní
2.
zaslanie cenovej ponuky
3.
podpis zmluvy
6.
podrobná analýza pracovnej pozície
5.
získanie kandidátov z rôznych zdrojov
4.
selekcia životopisov
7.
pohovory s kandidátmi v personálnej agentúre / overovanie referencií
8.
odoslanie CV a profilov kandidátov klientovi
9.
zorganizovanie pohovoru s vybratými kandidátmi u vás
12.
získanie spätnej väzby na kandidáta
11.
nástup kandidáta
10.
monitorovanie spokojnosti kandidáta počas skúšobnej doby a po nej
Služba
Headhunting
Headhunting, alebo executive search, je špecializovaná poradenská služba na vysoko efektívnu identifikáciu, získavanie a priťahovanie najtalentovanejších. Nájdeme, oslovíme a získame pre vás odborníkov so skúsenosťami, ktorých kvality práve potrebujete a ktorí vám prinesú potrebnú hodnotu.Pokiaľ ide o nájdenie najlepších talentov pre vašu organizáciu, niekedy to tradičný náborový proces jednoducho nevyrieši. To je miesto, kde prichádzajú na rad služby headhuntingu. Náš tím skúsených headhunterov má preukázateľné skúsenosti s nájdením, oslovovaním a náborom špičkových talentov, ktorí aktívne nehľadajú nové príležitosti.

S našou rozsiahlou sieťou kontaktov a našimi hlbokými znalosťami odvetvia dokážeme nájsť tú správnu osobu aj pre tie najnáročnejšie úlohy. Venujeme čas pochopeniu vášho podnikania, kultúry a náborových potrieb, aby sme mohli nájsť kandidátov, ktorí majú nielen správne zručnosti a skúsenosti, ale aj tých, ktorí sa hodia do vášho tímu. Náš dôverný prístup navyše zaisťuje, že vaše vyhľadávanie zostane diskrétne a platíte len za úspech. Dovoľte nám pomôcť vám nájsť tie najlepšie talenty pre vašu organizáciu s našimi headhuntingovými službami. Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac.
Služba
Interim
Poskytneme vám odborníka, ktorý prinesie vysokú efektívnosť do vašich procesov. Interim manažér je osoba, ktorá sa dočasne stane súčasťou vašej firmy. Interim manažéra si môžete najať na riešenie zmien, rozbeh nových projektov, strategických úloh alebo nepopulárnych krokov. Tento odborník má vysokú kvalifikáciu, celý rad pracovných skúseností a za sebou najrôznejšie projekty. Interim manažér nepotrebuje adaptáciu, zverené úlohy rieši okamžite.  

Ak vaša organizácia čelí významnej zmene, ktorá si vyžaduje rýchle zapojenie skúseného manažéra, služba interim je riešením, ktoré potrebujete. Náš tím interim manažérov má bohaté skúsenosti s vedením organizácií v období zmien a transformácie. Bez ohľadu na to, či potrebujete generálneho riaditeľa, finančného riaditeľa, CMO alebo akúkoľvek inú vedúcu pozíciu, môžeme vám poskytnúť dočasného manažéra. Bude mať zručnosti, skúsenosti a odborné znalosti na to, aby sa dokázal okamžite zapojiť do procesov a dosiahnuť výsledky.

Vďaka nášmu flexibilnému modelu služieb môžete dočasného manažéra využívať tak dlho, ako potrebujete, či už je to niekoľko týždňov, mesiacov alebo dlhšie. Venujeme čas tomu, aby sme pochopili vaše podnikanie, kultúru a ciele, aby sme vám mohli poskytnúť interim manažéra, ktorý bude pre vašu organizáciu vhodný. Dovoľte nám, aby sme vám pomohli prekonať zmeny a dosiahnuť výsledky vďaka našim službám interim manažmentu.  
Náš tím
Odbornosť je základným pilierom, na ktorom stojí naša firma a taktiež tým, na čo sa naši partneri môžu stopercentne spoľahnúť. Odbornosť je tým, na čom si zakladáme a u našich konzultantov neustále rozvíjame.
Viac o Trigone