Menu
Čo je wellbeing a ako z neho môže vaša firma vyťažiť
Wellbeing je kombináciou pocitov a stavov, ktoré vytvárajú akúsi celkovú harmóniu. Vo wellbeingu ide o nadšenie zo svojej práce.
Čo je wellbeing
Pracujúce matky
Pracujúce matky
Matky na materskej (dovolenke), ktoré zároveň pracujú, sú bežným javom na Slovensku. Pozrime sa na výhody a nevýhody takejto práce.
Ako funguje personálna agentúra
Sebarozvoj
Ako funguje personálna agentúra?
Personálna agentúra je na trhu práce všeobecne známym pojmom. Význam a prínos agentúr je dôležitý aj v časoch všeobecne pozitívnej nálady na pracovnom trhu
Ako má vyzerať pracovný inzerát
Tajomstvo dobrého pracovného inzerátu
Podľa nás je podstatné, aby sa pracovná ponuka odlišovala, ak má zaujať uchádzača, ktorý je čoraz viac pasívny a nepotrebuje akútne hľadať prácu.
Covid a HR
Ľudské zdroje
Ako COVID zasiahol svet HR?
Aj pomerne pokojné vody sveta ľudských zdrojov rozvírila minulý rok situácia spätá s pandémiou. Poďme sa spolu pozrieť, na pár zaujímavých zistení.
Duševné zdravie na pracovisku
Vzdelávanie
Fakty o duševnom zdraví na pracovisku
Takmer 15% ľudí uviedlo, že na pracovisku trpí psychickými problémami. Takýto zamestnanec môže istý čas vykazovať menšiu produktivitu alebo sústredenosť.
Firemné benefity
Sebarozvoj
Trendy vo firemných benefitoch
Ponuky zamestnaneckých výhod, ktoré boli dôležité pred covidom sa teraz zamestnancom nemusia zdať také podstatné a iné benefity môžu byť teraz na vrchole ich zoznamu želaní.
Prípadová štúdia výber účtovníčky
Prípadová štúdia
Prípadová štúdia: Účtovníčka
Aký problém s náborom mal klient? A ako sme mu pomohli pri recruitingu my? Prečítajte si prípadovú štúdiu. Pomôžeme aj vám obsadiť pozíciu, ktorú potrebujete.