Menu
|
Miroslav Lichý
|
30/6/2023
Personálne poradenstvo (úplne) zadarmo
V rámci našich služieb je bezplatné poradenstvo skutočne bezplatné. K ničomu nie ste viazaní, nič neobjednávate, nič vám dodatočne nefakturujeme
Personálne poradenstvo zadarmo

Slovíčko zadarmo je v posledných rokoch často skloňované. Či už sa jedná o bezplatné cestovanie vlakom, školstvo, alebo obedy zadarmo. Tieto služby sú zadarmo, naoko. Zaplatiť ich však niekto musí.

Keď sme premýšľali nad názvom tohto blogu, nechceli sme do slovíčka zadarmo „zabaliť“ skrytý význam. Nakoniec sme sa rozhodli ho ponechať . Viete prečo?

V rámci našich služieb je bezplatné poradenstvo skutočne bezplatné.  K ničomu nie ste viazaní, nič neobjednávate, nič vám dodatočne nefakturujeme.

Firmy často nevedia nájsť správneho človeka do firmy. Po vyčerpaní všetkých „inhouse“ riešení sa obracajú na personálnu agentúru so žiadosťou o podporu.

Čo všetko dostávajú klienti v rámci nášho bezplatného poradenstva?

Často nás kontaktujú firmy, ak potrebujú pomoc s náborom zamestnancov. V prípade zložitejšieho náboru ochotne vycestujeme za klientom, aby sme s ním osobne prebrali špecifiká.
Vždy máme pripravené odpovede na otázky typu:
– Akých uchádzačov trh práce aktuálne ponúka?
– Aký plat mám uviesť v pracovnom inzeráte?
– Kedy je ten správny čas na hľadanie zamestnanca?
– Ako dlho trvá hľadanie uchádzača?

Tieto otázky dotvárajú obraz klienta o celkovej situácii na trhu práce.

Každý klient je individuálny, preto aj analýza je vždy výsledkom hlbšieho poznania jeho potrieb.

Ak sa bavíme o samotnom výberovom procese, vypracujeme bezplatnú analýzu. Každý klient je individuálny, preto aj analýza je vždy výsledkom hlbšieho poznania jeho potrieb.

Naša práca neskončí podpisom pracovnej zmluvy vybraného uchádzača. Ako prví na Slovensku ponúkame dodatočnú analýzu platov a hodnotenie výberového procesu. Firmám poskytujeme spätnú väzbu, ako ich vnímajú samotní uchádzači a ako môžu vylepšiť svoj obraz v ich očiach.

Zaujali sme vás? Neviete si rady s obsadením špecifických pozícií? Budeme radi, keď nás budete kontaktovať a veríme, že spoločne nájdeme riešenie.

Najčítanejšie
Onboarding a adaptácia – stabilizácia a motivácia nových zamestnancov od prvého momentu
V dnešnom rýchlo sa rozvíjajúcom svete podnikania závisí úspech každej organizácie do veľkej miery od kvalitya efektivity jej zamestnancov.
Sebarozvoj
Čo je wellbeing a ako z neho môže vaša firma vyťažiť
Wellbeing je kombináciou pocitov a stavov, ktoré vytvárajú akúsi celkovú harmóniu. Vo wellbeingu ide o nadšenie zo svojej práce.
Zvažujete sabbatical? Toto by ste mali vedieť!
Ľudia si dlhú dovolenku berú z viacerých dôvodov – cestovanie, záľuby, výskum, dobrovoľnícke aktivity, alebo pracovné vyhorenie.
Náš tím
Odbornosť je základným pilierom, na ktorom stojí naša firma a taktiež tým, na čo sa naši partneri môžu stopercentne spoľahnúť. Odbornosť je tým, na čom si zakladáme a u našich konzultantov neustále rozvíjame.
Viac o Trigone